Pickeri / Lucrători Depozit / Manipulanți

Responsabilitățile postului:

  • Efectueaza receptia cantitativa si calitativa a produselor primite in baza documentelor de insotire;
  • Semnaleaza orice neconformitate aparuta din punct de vedere calitativ si cantitativ;
  • Pregateste comenzile pentru clienti folosind scanerul WMS;
  • Impacheteaza si eticheteaza produsele in colete
  • Dirijeaza aranjarea marfii respectand layout-ul din receptie;
  • Gestioneaza procesul de retururi in garantie;
  • Efectuează periodic inventarul produselor aflate in gestiune.

Cerințe:

  • studii medii
  • disponibilitate pentru efort fizic moderat, stare de sanatate buna si fara cazier judiciar
  • organizat, responsabil, motivat, dedicat, eficient, flexibil, corect;
  • atentie la detalii, rapiditate in efectuarea activitatilor;
  • dornic sa invete si sa se dezvolte in cadrul firmei noastre;
  • experienta diversa de lucru in depozit constituie avantaj

Beneficii:

  • contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • salariu net de baza 2100 lei;
  • bonuri de masa (35 lei/zi) ;
  • decontare transport;
  • abonament medical (Clinica Medlife)
  • suportul intregii echipe

Detalii la telefon: 0740 083 507 (între orele 8.00-16.30)

Puteți depune CV-ul la sediul companiei din str.Calea Chișinaului nr.32, Iași sau pe e-mail: hr@conexdist.ro

Locație:
Sediul Central – Iași

Tip:
Cu normă intreagă

sau

Trimite CV-ul și/sau scrisoarea de intenție la adresa hr@conexdist.ro, menționând postul vacant pentru care aplici.