Lucrător Depozit București (jilava), Timișoara, Brașov, Craiova, Iași

Responsabilitățile postului:

  • participa la operatiuni de incarcare/descarcare a marfii
  • se ocupa de aranjarea marfurilor pe rafturi
  • impacheteaza si eticheteaza produsele in colete
  • pregateste comenzile venite de la client conform procedurii interne
  • dirijeaza aranjarea marfii respectand layout-ul din receptie
  • participa la inventarele lunare/periodice.
  • asigura ordinea si a curatenia la locul de munca

Cerințe:

  • studii medi
  • disponibilitate pentru efort fizic moderat, stare de sanatate buna si fara cazier judiciar
  • organizat, responsabil, motivat, dedicat, eficient, flexibil, corect;
  • atentie la detalii, rapiditate in efectuarea activitatilor;
  • dornic sa invete si sa se dezvolte in cadrul firmei noastre;
  • experienta diversa de lucru in depozit constituie avantaj

Beneficii:

  • contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • salariu net de baza 2200 lei;
  • bonuri de masa (40 lei/zi) ;
  • abonament medical (Clinica Medlife)
  • suportul intregii echipe

Detalii la telefon: 0740 083 507 (între orele 8.00-16.30)

Puteți transmite CV-ul pe e-mail: hr@conexdist.ro

Locație:
București (Jilava), Timișoara, Brașov, Craiova, Iași

Tip:
Cu normă intreagă

sau

Trimite CV-ul și/sau scrisoarea de intenție la adresa hr@conexdist.ro, menționând postul vacant pentru care aplici.